Larunbatean hasiko da Behar Zanako IV. Udazken Bola Txapelketa

2019ko Santio jaietako bola txapelketako irudia.

Gipuzkoako 29 bikotek hartuko dute parte IV. Udazken Bola Txapelketan. Irailaren 21ean eta 28an ospatuko da txapelketa Villabonako bolatokian.

Irailaren 21eko kanporaketetako egitura honakoa izango da:

08:30-09:20 1. Kanporaketa:

  • Ane Agirre - Jaxone Erkizia
  • Goreti Beloki - Nerea Uriarte
  • Martzelino Agirre - Egoitz Berasategi
    • 1. Kanporaketako garailea.

09:20-09:55 2. Kanporaketa:

  • Fernando Gallego - Miguel Burugain
  • Patxi Ormazabal - Joxean Ormazabal

09:55-10:30 3. Kanporaketa:

  • Elena Aldaz - Ane Roteta
  • Aitziber Ugalde - Bea Unzue

10:30-11:05 4. Kanporaketa:

  • 2. Kanporaketako garaileak
  • 3. Kanporaketako garaileak
    • 4. Kanporaketako garailea.

11:05-11:55 5. Kanporaketa:

  • Fermin Illarramendi - Enrique Egaña
  • Xanti Zumeta - Xabi Gabilondo
  • Xabier Lasa - Unai Lasa
    • 5. Kanporaketako garailea.

11:55-12:45 6. Kanporaketa:

  • Imanol Arretxe - Iban Imaz
  • Benito Loitegi - Martin Lizeaga
  • Antonio Goenaga - Miguel Arrozpide

12:45-13:20 7. Kanporaketa:

  • Axier Gurrutxaga - Joxe Mari Etxebeste
  • Unai Esnal - Enrique Lopetegi

13:20-13:55 8. Kanporaketa:

  • 6. Kanporaketako garaileak
  • 7. Kanporaketako garaileak
    • 8. Kanporaketako garailea.

14:50-15:40 9. Kanporaketa:

  • Ane Etxebeste - Naroa Arretxe
  • Joxe Maiz - Iñaki Maiz
  • Iosu Lazkano - Mikel Lazkano
    • 9. Kanporaketako garailea.

15:40-16:15 10. Kanporaketa:

  • Mikel Azarola - Martin Retegi
  • Lander Ugalde - Xepeino Agirre

16:15 -16:50 11. Kanporaketa:

  • Juan Mari Iñurritegi - Iñigo Arrozpide
  • Pedro Lazkano - Xabier Lazkano

16:50-17:25 12. Kanporaketa:

  • 10. Kanporaketako garaileak
  • 11. Kanporaketako garaileak
    • 12. Kanporaketako garailea.

17:25-18:15 13. Kanporaketa:

  • Sergio Aristi - Jesus Atorrasagasti
  • Leandro Miner - Ibon Miner
  • Juan Ramon Aramendi - Iker Etxezarreta
    • 13. Kanporaketako garailea.

18:15-18:50 14. Kanporaketa:

  • Patxi Arrondo - Ramon Iglesias
  • Garbiñe Alustiza - Naiara Peñagarikano

18:50-19:25 15. Kanporaketa:

  • Jesus Morales - Txema Fernandez
  • Jexuxi Maiza - Alazne Mendizabal

19:25-20:00 16. Kanporaketa:

  • 14. Kanporaketako garaileak
  • 15. Kanporaketako garaileak
    • 16. Kanporaketako garailea.
AIURRI hedabideak eskualdeko nortasun hitzak jaso eta zabaltzen ditu. Harpidedun eginda, tokiko albisteak euskaraz lantzen dituen komunikabidea babestuko duzu.
Egin AIURRIkide!