[Sailkapenak]

Eskualdeko partaidetza Behobia-Donostia lasterketan

Eneko Garin (753) eta Javi Menta (146).

Adin ezberdinetako kirolariak badira ere, sailkapen orokorrari erreparatuta, gizonezkoetan Javi Menta andoaindarra 24. postuan, eta Eneko Garin billabonatarra 25. postuan sailkatu dira.

Sailkapenean ageri dira postua, izen-abizenak eta helmugako denbora.

Azken ordukoa:
Antolakuntzak sailkapenetik kanpo utzi ditu Lourdes Colomo eta Leire Gonzalez, "nortasuna faltsutzeagatik deskalifikatua".

 

Andoain

  • 24 Javi Menta Martinez 01:07:55
  • 80 Asier Rajado Barberena 01:11:06
  • 184 Eduar Doportillo Rasero 01:13:38
  • 238 Axier Etxeberria Albisu 01:14:28
  • 548 Jon Lanz Bordagarai 01:18:25
  • 687 Martin Askarai Otamendi 01:19:27
  • 929 Asier Dominguez Ramos 01:21:08
  • 1631 Josu Arregi Formentín 01:25:08
  • 1816 David Elvira Gainzarain 01:26:00
  • 2155 Andoni Etxezarreta Sagastibeltza 01:27:26
  • 2910 Alfredo Rodríguez Imaz 01:29:34
  • 3036 Jesus Mari Patino Candelario 01:29:52
  • 3348 Maikel Gomez Souto 01:30:51
  • 4472 Alex Hernandez Merchan 01:33:59
  • 4535 Andoni Lanz Bordagarai 01:34:06
  • 4537 Iñaki Etxeberria Barriola 01:34:07
  • 4551 Ion Jauregui Artola 01:34:09
  • 4874 Unai Martinez Beloki 01:34:53
  • 5209 Alejandro Hernandez Portero 01:35:39
  • 5576 Peio Alkorta Erauntzetaurgil 01:36:33
  • 5589 Mikel Collantes Ibáñez 01:36:35
  • 5788 Patxi Nieto Gaztelu 01:37:01
  • 5956 Aitor Cuartango Berrendo 01:37:26
  • 7373 Javier Urbelz Garcia 01:40:12
  • 7376 Unai Laskibar Hernandez 01:40:12
  • 7634 Ander Ubillos Hernandez 01:40:45
  • 7926 Francisco Javier Mancera Roncero 01:41:22
  • 8330 Iker Etxeberria Lasarte 01:42:08
  • 8379 Miren Iosune Etxezarreta Sagastibelza 01:42:15
  • 8557 Jokin Eguzkitza Zalakain 01:42:35
  • 9790 Mikel Conde Correa 01:44:56
  • 10417 Igoro Lazaguirre Ugarte 01:46:17
  • 11096 Itziar Alzuguren Almorza 01:47:45
  • 11235 Juan Carlos Solana Vecino 01:48:02
  • 11309 Alberto Martín Del Río 01:48:12
  • 11400 Joseba Erkizia Itoitz 01:48:23
  • 11849 Aitor Iurramendi Alkorta 01:49:16
  • 11886 Silvia Urbaneja Muñoz 01:49:19
  • 11925 Olatz López De Sabando Troncoso 01:49:24
  • 11931 Idoia Alduncin Gutierrez 01:49:24
  • 12222 Alberto Elizburu Narcue 01:49:56
  • 13170 Igor Lopez De Arregui Alicostes 01:52:02
  • 13196 Maialen Díez Rezola 01:52:05
  • 13531 Hipólito Barreña San Juan 01:52:51
  • 13738 Gustavo Marques Martinez 01:53:18
  • 13951 Adrián Gómez García 01:53:48 00:26:14
  • 14007 Antxon Ubiria Bergara 01:53:57
  • 14530 Iraitz Compains Mugica 01:55:09
  • 15298 Maialen Santa Cruz Arizmendi 01:57:02
  • 15305 Alexde Lucas Sanchez 01:57:03
  • 15602 Hugo Camacho Flores 01:57:52
  • 15877 Maren Petricorena Uranga 01:58:38
  • 15980 Francisco Iglesias Gonzalez 01:58:54
  • 16427 Virginia Ciganda Muriel 02:00:27
  • 16636 Unai Moreno Modenes 02:01:05
  • 16787 Joxe Mari Gonzalez Santacruz 02:01:46
  • 17726 Mikel Eguren Calonge 02:06:31
  • 19346 Antxon Recondo Juangorena 02:26:24

 

Urnieta

  • 130 Igor Amantegui Altuna 01:12:42
  • 168 Norman Cuenca Gallego 01:13:23
  • 472 Adrian Garcia Melero 01:17:38
  • 534 Jon Iruretagoiena Rama 01:18:15
  • 646 Eneko Ramirez Gonzalez 01:19:09
  • 1419 Mikel Garmendia Irazusta 01:24:00
  • 2161 Ander Zubizarreta Ansa 01:27:26
  • 2742 Iñigo Andres Martin 01:29:06
  • 2908 Imanol Garcia Arocena 01:29:34
  • 2968 David Sierra Salamanca 01:29:42
  • 3539 David Cuenca Gallego 01:31:28
  • 4312 John Sanchez Sanchez 01:33:37
  • 4957 Periko Juanikorena Erro 01:35:06
  • 5166 Pedro Arroyo Tamayo 01:35:36
  • 5543 Iosu Lopez Niño 01:36:27
  • 5894 Joxe Mariubillos Muñoa 01:37:16
  • 6060 Jose Luisromero Martin 01:37:39
  • 6355 Vicente Benítez Mendoza 01:38:15
  • 6502 Imanol Arrieta Ansa 01:38:32
  • 6614 Margot Madina Gonzalez 01:38:45
  • 6679 Bego Villas Miguel 01:38:54
  • 7719 Jonathan Lopez Infante 01:40:55
  • 8020 Maria Salaberria Telleria 01:41:33
  • 8491 Oier Egaña Arrieta 01:42:29
  • 8538 Benjamin Rodenas Gallardo 01:42:33
  • 8610 Uxue Salaberria Telleria 01:42:41
  • 8700 Iosu Gomez Manterola 01:42:52
  • 9375 Jon Mikellomeña Marcos 01:44:09
  • 9557 Dennis Torrecilla Aseguinolaza 01:44:30
  • 9573 Lorea Barkaiztegi Begiristain 01:44:31
  • 9690 Saioa Martinez Fonseca 01:44:45
  • 11812 Patxi Cuenca Navas 01:49:11
  • 13923 Manu Santos Mayor 01:53:44
  • 15697 Idoia Esnaola Agesta 01:58:10
  • 15701 Ainara De Miguel Berasategui 01:58:10
  • 16242 Enrique Campos Jimenez 01:59:47
  • 16569 Cindy Mayorly Polo Gómez 02:00:55
  • 16972 Juan Bautista Cantero Lopez 02:02:37
  • 17186 Oihana Rebollar Nuñez 02:03:39
  • 17576 Maite Beguiristain Iceta 02:05:33

 

Villabona

  • 25 Eneko Garin Arrastoa 01:07:57
  • 376 Enrique Piedra Ruiz De Larrinaga 01:16:34
  • 708 Jokin Otaegui Echezarreta 01:19:34
  • 727 Juan Mari Iztueta Sorozabal 01:19:40
  • 867 Oscar Petisco Royo 01:20:41
  • 870 Aitor Elola Plazaola 01:20:44
  • 1348 Mikel Arsuaga Albeniz 01:23:42
  • 1615 Jose Angel Bermejo Caballero 01:25:03
  • 1890 Beñat Vitoria Inchausti 01:26:18
  • 1918 Jose Ignacio Moreno Gonzalez 01:26:28
  • 2009 Julen Terradillos Gil 01:26:50
  • 2140 Miguel Medrano Descalzo 01:27:24
  • 2226 Jose Angel Gonzalez Iglesias 01:27:40
  • 2319 Iñigo Matxain Intxausti 01:27:55
  • 2528 Ioritz Perez Goikoetxea 01:28:31
  • 2530 Aner Perez Goicoechea 01:28:31
  • 3773 Iñigo Garcia Zabala 01:32:08
  • 4463 Ander Zuriarrain Beguiristain 01:33:58
  • 4508 Ibon Odriozola Elorza 01:34:02
  • 5184 Alberto Ariño Sanchez 01:35:37
  • 6383 Ivan Iglesias Garate 01:38:18
  • 6943 Iñaki Otaegui Otamendi 01:39:23
  • 7106 Oihana Nabitarte Moran 01:39:39
  • 9613 Luis Amado Leiva 01:44:36
  • 11356 María De Los Ángeles Fuentes Fuentes 01:48:17
  • 11854 Maider Etxeberria Etxeberria 01:49:16
  • 11986 Iñaki Estevez Moreno 01:49:31
  • 12884 Julian Galarza Irazusta 01:51:24
  • 14097 Beatriz Medrano Descalzo 01:54:08
  • 16573 Javier Arrese-Igor Juanena 02:00:55
  • 16574 Maialen Arrese-Igor Irazusta 02:00:56
  • 16671 Amaia Goikoetxea Azpeitia 02:01:12

 

Zizurkil

  • 228 Garikoitz Alberro Nuñez 01:14:16
  • 325 Aitor San Sebastián Elola 01:15:53
  • 462 Haritz Zubillaga Astiasaran 01:17:35
  • 993 Lourdes Colomo Artola 01:21:34
  • 1122 Iñaki Alkorta Mugica 01:22:25
  • 2739 Alexander Eizmendi Aramburu 01:29:06
  • 3847 Maitane Galán De La Nava 01:32:21
  • 4385 Haritz Herrera Arocena 01:33:45
  • 4529 Iñaki Sarasola Murua 01:34:05
  • 4821 Jon Lanzeta Vicente 01:34:45
  • 6456 Nuria Lerena Ruiz 01:38:27
  • 6583 Jon Arandia Mendizabal 01:38:42
  • 8529 Xabier Zabala Etxeberria 01:42:32
  • 9098 Josu Arruabarrena Espin 01:43:39
  • 9502 Jesus Mari Vicente Gonzalez 01:44:23
  • 9600 Irati Usandizaga Ayerza 01:44:35
  • 9686 Jon Jauregiberri Irazusta 01:44:44
  • 9855 Mikel Tejeria Olaetxea 01:45:05
  • 10699 Lorea Zuriarrain Otaegi 01:46:56
  • 10910 Txema Herrera Fernández 01:47:22
  • 11108 Clemente Carretero Viera 01:47:47
  • 11811 Markos Pablo Curto 01:49:11
  • 11815 Edurne Zudaire Domingo 01:49:11
  • 12118 Maite Arrospide Alustiza 01:49:45
  • 12221 Julen Fernández González 01:49:56
  • 12483 Aritz Salaberria Cortajarena 01:50:31
  • 12760 Ainho Aregatos Gonzalez 01:51:10
  • 12764 David De La Rosa Mariño 01:51:11
  • 13236 Miren Maite Maiz Telleria 01:52:10
  • 13557 Jose Ignacio Rebollo Lorenzo 01:52:55
  • 16497 Estitxu Diaz Gonzalo 02:00:42
  • 16508 Daniel Diaz Gonzalo 02:00:45

 

Asteasu

  • 309 Jon Flores Elicegui 01:15:41
  • 810 Aitor Irazu Usandizaga 01:20:16
  • 1012 Xabier Irazu Usandizaga 01:21:42
  • 1907 Julen Lizarribar Sarasola 01:26:23
  • 2015 Asier Fernandez Garate 01:26:53
  • 4697 Asier Gomara Royo 01:34:29
  • 8730 Idoia Lopetegui Agote 01:42:56
  • 9538 Joxean Jimenez Grandes 01:44:27
  • 9603 Iñaki Mujika Dumall 01:44:35
  • 9608 Izarbe Mujika Dumall 01:44:36
  • 9612 Iosu Mujika Dumall 01:44:36
  • 10208 Miriam De La Romana Bachiller 01:45:53
  • 10762 Irune Sudupe Urkizu 01:47:03
  • 15798 Luis María Zubeldia Irazusta 01:58:25

 

Patinatzaileak

Andoain

  • 87 Nerea Hernandez Perez 01:05:19
  • 103 Pablo Cruz Rico 01:09:43

Sareetan

Jonathan Lopez urnietarrak lasterketan zehar hainbat mezu zabaldu ditu Twitter bidez:

Andoni Urbistondo Aiurriko kolaboratzaileak ere proban parte hartu du, motoaren gainean kazetari lanak eginez:

Erredakzioaren oharra: Sailkapenak lasterketaren webgune ofizialetik hartuta daude. Gerta daiteke eskualdeko lasterkariren bat beste herri baten pean irten izana. Eskualdeko sailkapenean atera nahi duenak idatz dezala
e-posta andoain@aiurri.eus helbide elektronikora.

AIURRI hedabideak eskualdeko nortasun hitzak jaso eta zabaltzen ditu. Harpidedun eginda, tokiko albisteak euskaraz lantzen dituen komunikabidea babestuko duzu.
Egin AIURRIkide!